Bu web site “Network marketing bitmeyen isim listesi” hakkında bilgiler vermektedir.

Bu site ziyaretçilerinin gizli veya açık hiç bir bilgisini toplama amacı gütmemektedir.

Bu site ziyaretçilerinin bilgisayarlarına kötü amaçlı yazılım yüklemez.

Bu site spam aracılığıyla ürün satışına karşıdır ve kesinlikle yapmaz. Eğitimi verilen konularla alakalı doğabilecek sorunlar bitmeyen isim listesi eğitimi ve “www.hasancevik.net” sitesinin sorumluluğunda değildir.

Bu sitede yer alan bilgiler başka sitelerde kullanılamaz. “Network marketing bitmeyen isim listesi” video eğitim seti Hasan Çevik tarafından derlenmiş olup hiçbir sayfası ya da bölümü ücretsiz olarak başka site veya mecralarda dağıtılamaz. Dağıtanlar veya kopyalayanlar hakkında yasal işlem uygulanacaktır.

Bu site, “Network marketing bitmeyen isim listesi” video setinde anlatılan bilgilerin veya eğitimlerin kişiden kişiye değişebileceği ve sizin çalışmanızla, bu işe vereceğiniz emekle gelişeceğini bilmeniz gerekmektedir.

Bu site ve site aracılığıyla satılan video kurs kimseye hiç bir konuda garanti vermez.

Bu sitede dışarıya bağlantılar verilir. Ulaşacağınız sitelerin içerikleri ve bu ikincil sitelerden ulaşacağınız diğer siteler ile ilgili bir sorumluluğumuz yoktur.

Bu sitenin reklamını veren üçüncü şahısların yapacakları olumsuz davranışlar, resimli, metin veya spam reklamlar bu sitenin sorumluluğunda değildir.

Bu site kimlik avı ve diğer hile yöntemlerini kullanmaz ve tavsiye etmez!

Network marketing bitmeyen isim listesi video seti 197 TL (Türk Lirası) karşılığında “www.odaklipazar.com” sitesi üzerinden ödeme alınması koşuluyla satılmaktadır ve devlete satış karşılığında %8 KDV ödenmektedir.

Bu site,”Network marketing bitmeyen isim listesi” video eğitim seti herhangi bir ticari marka ile bağlantılı değildir.

Bu site aracılığıyla satılan “Network marketing bitmeyen isim listesi” Video eğitimini alanların bilgileri üçüncü şahıslarla paylaşılmaz.

“Network marketing bitmeyen isim listesi” video seti basılı yayın değildir. Üyelik panelli video settir ve yalnızca bilgisayar telefon veya tablet ortamında okunabilir.

“Network marketing bitmeyen isim listesi” Video eğitim seti olduğu için iadesi hiçbir şart ve koşulda mümkün değildir.

Bu siteyi ziyaret eden ve “Network marketing bitmeyen isim listesi” video setini alan kişilerin Yayın ve Gizlilik Politikasını okuduğu varsayılır.

Network marketing bitmeyen isim listesi!

hasancevik.net!

HASAN ÇEVİK